Zebraliśmy 9 tys. zł!

17.11.2017
Wróć do wydarzeń

Z radością informujemy, że nasza Fundacja Będę Kim Zechcę podczas drugiej edycji wydarzenia Giving Circle , które odbyło się 16 listopada w Warszawie, zebrała rekordowe 9 tys zł na projekt Biblioteka na Trampolinie, w ramach którego będzie promować czytelnictwo w Młodzieżowych Ośrodkach Wychowawczych. Pierwszym miejscem, w którym projekt będzie pilotażowo realizowany będzie Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy Trampolina w Aninie.

Prezentacja Fundacji, przedstawiona w składzie Katarzyna Nowak, Jacek Siadkowski, Łukasz Szumiec, spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony zgromadzonej publiczności, która po wysłuchaniu wszystkich prezentacji (Ogród w Hospicjum i Mali Strażacy) głosowała, na który projekt przekaże więcej środków. Dzięki prowadzącemu Grzegorzowi Nawrockiemu emocje sięgały zenitu, a goście zachęcali się wzajemnie do wsparcia projektów 🙂

Jeżeli nie mogliście być tego wieczoru z nami, zachęcamy do wsparcia projektu wpłacając środki na konto naszej Fundacji 🙂 – link.

 


It’s all about writing a short paper that must state your basic research goals for this important https://resumecvwriter.com/ academic project.