Zmienić bieg historii

09.03.2015
Wróć do bloga

Organizacja programu stypendialnego nie jest ani trudna ani łatwa, ale wymaga skupienia i czasu. Trzeba stworzyć i spisać założenia programu, regulamin, określić grupę docelową, wybrać i przeszkolić tutorów, przeanalizować z prawnikami umowę stypendialną, ogłosić konkurs i… i tylko czekać na zgłoszenia…

Zgłoszenia, z pozoru imiona i nazwiska, miejsce zamieszkania, litery i cyfry, które zaświadczają  o wieku, dochodach, szkole i innych takich. Z pozoru suche fakty, ale… ale za każdym dzieckiem stoi historia, historia spowita z marzeń i ogromnych pragnień, o chęci podążania drogą realizacji własnych pasji, o muzyce, sporcie, zamiłowaniu do historii, matematyki, chemii, języków obcych. O tym, jak bardzo kochają swoje marzenia, o ich odwadze w codzienności, o ogromnej sile i podążaniu naprzód.

Wybraliśmy pierwszych stypendystów Fundacji „Będę Kim Zechcę”. Dla pozostałych szukamy możliwości wsparcia u naszych partnerów i przyjaciół. Każde 3000 zł rocznie to pomoc jednemu niesamowitemu Dzieciakowi.

Zachęcamy wszystkich do pomocy. ZaANGażowanie to podstawa. Od tego rozpoczyna się wszystko. Bez zaangażowania nic nie stworzymy. Bez zmiany postawy z „JA” na „JA i MY” także niewiele.

Dziś możemy komuś pomóc. Zmienić bieg czyjejś historii i przywrócić uśmiech na twarzy! Razem możemy stworzyć lepszy świat!